Spotkania z gośćmi spoza szkoły są w naszej szkole tradycją. Oczywiście nauka zdalna, nie przeszkadza nam, aby ten zwyczaj kontynuować. W ostatnich tygodniach uczestniczyliśmy w licznych spotkaniach online z zaproszonymi specjalistami.
Trochę się działo...

15 lutego uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu "Cyberprzemoc - cyberbezpieczeństwo” prowadzonym przez Panią Joannę Kwiecińską z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Błonie.

16 lutego uczniowie klas drugim uczestniczyli w zajęciach;edukacji rówieśniczej realizowanych we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA Poland. Tematem spotkania dla chłopców były “Męskie sprawy”, a dziewczęta brały udział w zajęciach, pt. “Pierwsza wizyta u ginekologa”, dzięki czemu dowiedziały się, że nie ma się czego bać, ani wstydzić, a lekarze naprawdę mają doświadczenie w pracy z młodziutkimi pacjentkami i potrafią zadbać o ich komfort.

3 i 4 marca także uczniowie klas drugim mieli okazję spotkać się na warsztatach “Internet-szanse i zagrożenia” z Panem Andrzej Pyszką z Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli.

Spotkania były odmianą od codziennych lekcji i pozwoliły poszerzyć, usystematyzować naszą dotychczasową wiedzę oraz dowiedzieć się nowych rzeczy.

To nie koniec, działamy dalej!!!