1. Festiwal Talentów Czwórki to impreza o charakterze szkolnym, której celem jest wyłonienie i promowanie szczególnie uzdolnionej młodzieży IV LO w Bydgoszczy.

 

2. Konkurs Festiwalu Talentów 2023 odbywa się w kategorii artystycznej: malarstwo, rysunek, fotografia, grafika oraz w kategorii „Talenty sfilmowane”.

 

3. Uczestnikami Festiwalu Talentów Czwórki mogą być wyłącznie uczniowie IV LO im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

 

4. Organizatorami imprezy są nauczyciele IV LO: Joanna Kolan, Bogumiła Myszkowska, Anna Stachowiak i Sławomir Wandycz.

 

5. Uczestnik konkursu w kategorii artystycznej dostarcza Organizatorom w dniach 27.02- 3.03.23r. maksymalnie trzy prace plastyczne w dowolnym formacie i technice, podpisane na odwrocie (imię, nazwisko, klasa).

 

6. Uczniowie biorący udział w formie konkursowej „Talenty sfilmowane” dostarczają w tym samym terminie: 27.02- 3.03.23r. - film z nagraniem swojego występu - np. tanecznego, wokalnego, przesyłając go na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nagranie nie może przekroczyć 4 minut.

 

7. Prace artystyczne będą prezentowane na wystawie szkolnej oraz fanpage’u IV LO od dnia 13.03.06.23r., natomiast filmiki - na fanpage’u Festiwalu Talentów Czwórki.

 

8. Zwycięzcy konkursu wybierani są przez społeczność szkoły poprzez głosowanie, które odbędzie się w dniach 20-22.03.23r. i zostanie przeprowadzone w poszczególnych klasach.

 

9. Ogłoszenie wyników nastąpi 24.03.23r. – informacja na ten temat zostanie umieszczona na tablicy wystawowej i  na fanpage’u IV LO.

 

10. Uczestnicy, którzy zdobędą największą ilość głosów, zostaną wyróżnieni Nagrodą Czwórki - za zajęcie I, II i III miejsca (wszystkie kategorie artystyczne łącznie) oraz I.II i III miejsca w kategorii „Talenty sfilmowane”. Zastrzega się możliwość nieprzyznania konkretnych miejsc w przypadku niedostatecznej ilości zgłoszeń w obu kategoriach.

 

11. Dodatkowo jeden uczestnik zostanie uhonorowany Nagrodą Dyrektora Szkoły.

 

12. Nagrody zostaną wręczone podczas święta szkoły - Kazików, w dniu 28.04.23r.

 

13. Prace uczestników Festiwalu Talentów mogą być wykorzystywane w celach promocyjnych.

Fes talentow