zdolni znad brdy przezroczyste

 

Warsztaty wsparcia dla rodziców (online)  odbędą się 27.10.2021, godz. 16.30. 

 

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców: „Instrukcja obsługi emocji - czyli niesamowita podróż po uczuciach”Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców.

 

 

Każdego dnia doświadczamy rozmaitych stanów uczuciowych - zarówno my dorośli, jak i dzieci. Dlatego warto przyjrzeć się im bliżej - będzie to podróż w której u podstaw będzie praca mózgu, wychowanie ale i konkretne techniki pozwalające zrozumieć emocje i radzić sobie z nimi.

 

Zajęcia z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” organizowane są przy współpracy z koordynatorem programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog, Greta Haraś (na co dzień pracuje w Pałacu Młodzieży oraz w Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuje się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych, w wolnych chwilach wspiera zajęciami psychoedukacyjnymi seniorów). 

 

Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny dydaktyczne.

Spotkanie odbędzie się  w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online). 

 

Zgłaszając się proszę o podanie następujących danych: 

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,  

- klasa, do której uczęszcza dziecko, 

- mail, na który zostanie wysłany link do spotkania. 

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny! 

 

Informacji udziela: Monika Grzybowska (nauczyciel bibliotekarz w IV LO),  

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 3731465.