Zapraszamy Państwa na kolejne, czwarte w tym roku szkolnym warsztaty dla rodziców pt. „Pozytywna komunikacja”.

Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online) w dniu 22.04.2021 r. o godz. 16:00.

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców. Na warsztatach porozmawiamy o barierach komunikacyjnych, jak je rozpoznawać, jak unikać. Postaramy się nauczyć słuchać i mówić do naszych dzieci, wedle zasady z książki Adele Faber i Elaine Mazlish: Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.

 

Zajęcia poprowadzi psycholog, coach dr Anna Hibner (doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, Koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego w Akademickim Centrum Medycznym przy WSG). Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny.

 

Zgłaszając się proszę o podanie swoich danych osobowych oraz maila, na który zostanie wysłany link do spotkania. Zgłoszenia do dnia 20.04.2021 (do godz. 12:00) prosimy kierować do bibliotekarza IV LO - Monika Grzybowska, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Monika Grzybowska