Drodzy Czwórkowicze,

Od dziś rusza nabór do Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby chętne, nie bojące się nowych wyzwań.

Sekcje Samorządu to:

Sekcja ogród stworzona dla osób uwielbiających przysłowiowe "roboty" w ziemi. Lubisz ogrodnictwo? Fascynuje Cię pielenie roślinek? Jeżeli tak, to ta sekcja jest miejscem stworzonym dla Ciebie!

Sekcja medialna zajmuje się środkami masowego przekazu. Interesuje Cię dokumentowanie różnych wydarzeń? A może chciałbyś wziąć udział w promocji działań SU? Nic nie stoi na przeszkodzie!

Sekcja organizacyjna skupia wokół siebie osoby zorganizowane, które podejmują wszelkie trudy, by szkolne wydarzenia były na jak najwyższym poziomie.

Sekcja dekoracyjna jest  idealna dla osób, którym robótki ręczne nie są obce. Nieograniczona wyobraźnia dozwolona!

Sekcja eko powstała z myślą o naszej planecie. Działania podejmowane przez nią, mają pomóc naszemu środowisku oraz zapewnić naszej matce ziemi lepsze jutro.

Zapraszamy wszystkich chętnych - osoby pracujące  w SU podczas ubiegłego roku szkolnego - mile widziane ;) 

Zgłoszenia kandydatów prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - w wiadomości prosimy podać imię i nazwisko, klasę oraz wybraną sekcję.

Gdyby pojawiły się pytania, prosimy kierować je do Prezydium Samorządu Uczniowskiego: Martyny Grudzinskiej oraz Jakuba Hojan.

Termin zgłoszeń: do 2 XI (poniedziałek) -włącznie.