SOiT

Utworzono: poniedziałek, 27, listopad 2017 Anna Stachowiak

W  roku szkolnym 2017/2018 Zespół Szkół Ogólnokształcących n 4 im. Kazimierza w Bydgoszczy bierze udział w całorocznym projekcie Szkoła Otwarta i Tolerancyjna, realizowanym w ramach „Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2013-2020”.

                Szkolnym liderem projektu  jest prof. Anna Stachowiak, która we współpracy z uczniami i nauczycielami naszej szkoły zaplanowała realizację wielu działań mających na celu uzyskanie przez ZSO nr 4 certyfikatu Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej.

                Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram działań oraz opis zadań i akcji realizowanych przez nas w ramach projektu. Szczegółowe informacje znajdują się również na oficjalnej stronie akcji:

https://otwarta.bydgoszcz.pl/

                Wszystkich chętnych zapraszam do współpracy.

 


 

 "Czy człowiek jest samotną wyspą?" 

18 grudnia,w auli WSB odbył się Hyde Park- kolejny projekt realizowany w ramach programu SOiT. Naszą szkołę reprezentował Antoni Łukaszewicz z klasy 2c, który wystąpił z mini prelekcją na temat "Czy człowiek jest samotną wyspą?"

Image may contain: one or more people and indoor

 

"Tropiciele"

W dniu 6.12 drużyna w składzie: Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Szamrowicz i Piotr Kosmowski , zdobyła I miejsce w 3 edycji konkursu Tropiciele organizowanego w ramach miejskiego projektu SOiT. Panowie zdobyli maksymalną ilość punktów 

Image may contain: 6 people, people sitting, table and indoor

                                                                                               

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates