Filtr
 • 4LOve, czyli ciekawy pomysł bydgoskich licealistów


  Uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego ponownie zaskakują. Tym razem – z okazji Walentynek – na szkolnym boisku stworzyli gigantycznych rozmiarów napis: 4LOve.

  Wyraz, będący połączeniem popularnego dzisiaj słówka LOVE z skrótem 4 LO, utworzony został z samych uczniów! Wideo znajduje się poniżej:




  IV LO ponownie zaskoczyło swoją kreatywnością!

 • Potrzebna krew

    Pilnie potrzebna jest krew dla Daniela Burczyńskiego, który w świeckim szpitalu walczy o życie. Daniel jest jedynym z 4 braci, który przeżył tragiczny wypadek, jaki zdarzył się 5 lutego pod Świeciem.

  Krew można oddawać (jakakolwiek grupa) w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy przy ul. Ks. Markwarta 8, w godz. od 8:00 do 15:00. Oddając krew, proszę zaznaczyć, że to krew dla Daniela Burczyńskiego.

    Nie bądźmy obojętni!!!

    Liczymy na Was.

   

 • Best English Speller 2013

  Serdecznie zapraszamy do udziału w

  IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

  Best English Speller.

   

  1. Konkurs Best English Speller organizowany jest przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

   

  2. Celem konkursu jest wykształcenie w uczniach nawyku korzystania ze słowników, doskonalenie umiejętności stosowania prawidłowej pisowni w języku angielskim, która jest niezbędna w pisemnym komunikowaniu się, oraz promowanie szkoły i zacieśnianie współpracy z gimnazjami i innymi szkołami ponadgimnazjalnymi Bydgoszczy.

   

  3. Konkurs adresowany jest do gimnazjów, liceów ogólnokształcących i techników miasta Bydgoszczy. Odbędzie się w dwóch etapach 22 lutego 2013 r. od godz. 10.00 do około godz. 13.00 równolegle w dwóch grupach wiekowych: gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Bydgoszczy, ul. Stawowa 39.

   

  Szczegółowe informacje są dostępne TUTAJ

   
  Organizatorzy Konkursu:
  Joanna Zalewska
  Beata Leszczyńska
  Iwona Ziębicka

   

   

 • Nasze sukcesy

   

  skok w dal

    W pierwszych Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Lekkiej Atletyce uczennica klasy I gimnazjum Monika Przybył zdobyła srebrny medal w skoku w dal.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Nowy plan zajęć

   


  Od 4 lutego obowiązuje nowy plan lekcji. Proszę się z nim zapoznać.


   

 • V Mistrzostwa Bydgoszczy szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie

  Uwaga, uwaga !!!

  Przekładane dwukrotnie, V Mistrzostwa Bydgoszczy w Narciarstwie zjazdowym oraz "Zjazd na czymkolwiek"

  ODBĘDĄ SIĘ  26  LUTEGO (WTOREK) o godz. 12.00 na stoku w Myślęcinku

  Szykujcie narty i niepowtarzalne pojazdy,  bo "Złote Sanki RSU" czekają..., choć jak plotka głosi z pojazdem nauczycieli zbyt wielu szans nie macie, ale próbować warto :)

   

  zawody narciarskie

   

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates