Osiągnięcia sportowe

 

Osiągnięcia sportowe 2012/2013

 

- II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w Piłce Ręcznej                                                                          ( opiekun Andrzej Stosik)

- III miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w Piłce Siatkowej                                    

(opiekun Beata Kołodziejska)

- II miejsce w Koszykówce Dziewcząt O Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy      

(opiekun Klaudiusz Grabowski)

- III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych  w Korfballu

(opiekun Beata Kołodziejska)

 - Srebrny Medal Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży  

(opiekun Beata Kołodziejska)                                            

- Brązowy Medal Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt          

(opiekun Andrzej Stosik)

 

 




 


Osiągnięcia sportowe 2011/2012


-  I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Szachach (Opiekun - Pani Karolina Niewiadomska)

-  III miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w Piłce Ręcznej Dziewcząt (Opiekun - Pan Andrzej Stosik)

-  Awans koszykarek do finałowej czwórki w Mistrzostwach Bydgoszczy (Opiekun - Pan Klaudiusz Grabowski)

- IV miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym Dziewcząt (Opiekun - Pani Karolina Niewiadomska)

- III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora XIII LO (Opiekun - Pan Rafał Szulakowski)

- II miejsce w Zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy w Piłce Koszykowej Dziewcząt (Opiekun - Pan Klaudiusz Grabowski)

- IV miejsce w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt (Opiekun - Pan Klaudiusz Grabowski)

- I miejsce w Zawodach o Puchar Dyrektora XIII LO w Piłce Siatkowej Chłopców (Opiekun - Pan Andrzej Stosik)

- II miejsce w Zawodach o Puchar Dyrektora XIII LO w Piłce Ręcznej Chłopców (Opiekun - Pan Andrzej Stosik)

- Srebrny Medal Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt (Opiekun ? Pan Andrzej Stosik)

- II miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy klas I i II w Piłce Ręcznej Dziewcząt (Opiekun ? Pan Andrzej Stosik) 

- V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Korfballu (Opiekun ? Pani Beata Kołodziejska)

- I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Przyjaźni w ramach projektu Comenius (Opiekun ? Pani Beata Kołodziejska)

- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju z okazji 25-lecia Korfballu w Polsce (Opiekun ? Pani Beata Kołodziejska)
 
 
 
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE SZKOŁY
 
W  zakończonych Mistrzostwach Bydgoszczy w Piłce Ręcznej 2011/2012 zespół naszej szkoły zajął III miejsce.
Gratulujemy
 
 


 
 
Turniej unihokeja o Puchar Dyrektora XIII LO

 Zajęliśmy I miejsce w turnieju unihokeja o Puchar Dyrektora XIII LO.Turniej został rozegrany  w piątek 17.12.w hali sportowej XIII LO w Fordonie.Zwycięski team: Weronika Mrozik, Oliwia Tynkiewicz, Marta Górka,Alicja Lipa,Karolina Kolasińska,Justyna Skowron.
 
dsc_0001.jpg
 
 

 
Zespół tenisistów naszej szkoły zdobył Mistrzostwo Bydgoszczy
Damian Susała i Krzysztof Wąsik najlepsi !!!
 
tenis3.jpg
 
 

 
 
Damian Susała wicemistrzem Bydgoszczy w tenisie stołowym
 
tenis22.jpg
 

 
 
Zespół korfbalistów naszej szkoły awansował do finału       Mistrzostw Polski
 
 
korfball3.jpg
 
Kolejne zwycięstwo w ldze szkolnej i wicemistrzostwo Bydgoszczy dla siatkarek naszaj szkoły
 
siatka.jpg
 

 
Piłkarki ręczne naszej szkoły w Mistrzostwach Bydgoszczy zajęły
III miejce
 
 
pr.jpg
 


W bieżącym roku szkolnym 2008/2009 nasze siatkarki zdobyły w pierwszy w historii złoty medal BOM.

Gratulujemy !!!!!!!!!!

 

 bom_zoty_medal.jpg

 



Siatkarki naszej szkoły w czerwcu 2008 zdobyły srebrny medal Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży Gratulujemy!!!

 
 
 
srebro.jpg
 
 Siatkarki dziękują Państwu Gollobom za ufundowanie profesjonalnych strojów sportowych
 
 
 
 

 
 
 
 
Kolejny złoty medal naszych piłkarzy ręcznych!!!
 
W czerwcu 2007 odbyła się Bydgoska Olimiada Mlodzieży nasi piłkarze ręczni kolejny raz zdobyli złoty medal
2

3

 

 




Złoty medal piłkarzy ręcznych naszej szkoły

 

W dniach 23- 25 maja 2006, w sali SP 67 odbył się finał Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców.Wielki sukces odnieśli nasi piłkarze. Po zaciętej walce nasi chłopcy pokonali zespoły I LO, XII LO oraz "elektryka" i zdobyli złoty medal.
Gratulujemy!!!!!
Nasi piłkarze są aktualnymi vicemistrzami Bydgoszczy

hpim3884
Złoci medaliści Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży 2006

Foto & tekst Andrzej Stosik
Czwórka najlepsza!!!!!!

Piłkarze ręczni po dwukrotnym zdobyciu vice-mistrzostwa Bydgoszczy, w tym roku sięgnęli po najwyższy laur. Nasz zespół jest Mistrzem Bydgoszczy 2007

 

 

rczna

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Sebastian Kownacki- kapitan,Radzio Kamil Waldemar Studziński, Krzysztof Studziński, Szymon Kufel, Damian Smęda, Jakub Bykowski, Piotr Bagiński oraz bramkarz zespołu Adrian Wesołowski

Opiekun zespołu Andrzej Stosik


Kolejny sukces siatkarzy

W roku 2006 zespół siatkarzy IV LO zdobył Vice-mistrzostwo Bydgoszczy

 

 

 

siatka
Wicemistrzowie Bydgoszczy 2006

Puchar dla IV LO
skanuj0003
Zdobywcy Pucharu Prezydenta Miasta Bydgoszczy w koszykówce

 


 

 

 

1111

Zespół IV LO zajął III miejsce w szkolnej lidze piłki nożnej(2005)

 

 

 


 

skanuj0002

 

Piłkarki ręczne IV LO zdobyły Mistrzostwo Bydgoszczy2002


 

 

Sukces piłkarzy ręcznych

Mistrzowie Bydgoszczy 1999 i srebrni medaliści Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży 2000

 

 


2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates