Osiągnięcia edukacyjne 2010/2011

 

Rok szkolny 2010/2011

(Gimnazjum nr 48 i IV Liceum Ogólnokształcące)

 
OSIĄGNIĘCIA
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA
NAUCZYCIEL OPIEKUN
HISTORIA / WOS

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach ? etap rejonowy

Hanna Tochman
Urszula Zygler
Agata Wachowiak
 
M. Cabaj

Ogólnopolski Konkurs tematyczny z historii ?W kalejdoskopie pamięci?? ? etap międzyszkolny

 
Daria Ostrowska (IIIgim)

Karolina Kaczorowska (IIIgim)

Michał Rożek (IIIgim)
Alicja Kornowska (IIIgim)
Szymon Kostkowski (Igim)
Miłosz Górski(Igim)
 
 
 
W. Śmielecki
Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym ? etap wojewódzki

?          finalista

 
 
 
Tomasz Walczak (IIId)
 
 
 
P. Łabenda

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla gimnazjum ? etap okręgowy

Karolina Kaczorowska (IIIgim)

Wojciech Jaworski (IIIgim)

Cezary Jaworski (IIIgim)

 
W. Śmielecki
JĘZYK POLSKI
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego ? etap ogólnopolski

?          finalistka

 
 
 
Emilia Kaźmierczak (IIId)
 
 
 
J. Kolan
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego ? etap okręgowy
Filip Nowicki (IIb)

Karolina Fiszer (Id), 

Dasława Kaliska (IId)
Emilia Kaźmierczak (IIId)
Dominika Lang (IId)
Dominika Grabowska (IId)
Rafał Bilicki (IId)
A. Stachowiak
J. Kolan
 
Olimpiada Artystyczna ? Historia sztuki ? etap wojewódzki

Emilia Chorzępa (IIId)

Magdalena Iwińska (IIId)

Tomasz Walczak (IIId)

 
J. Kolan

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap okręgowy

Karolina Kaczorowska (IIIgim)
Agnieszka Kolan (IIIgim)
J. Piszcz
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
 - etap wojewódzki

?          laureatka

 
 
 
Katarzyna Staryków (IIId)
 
 
 
J. Kolan

Międzyszkolny konkurs literacki ?Jeden dzień mojego małego świata? ? etap międzyszkolny

?          I miejsce

 
 
 
 
Michalina Floryszczak (IIIgim)
 
 
 
 
J. Piszcz

Międzyszkolny konkurs literacki na recenzję ? To najciekawsza książka jaką czytałem? ? ? etap międzyszkolny

?          I miejsce

 
 
 
 
 
Dominika Magdziarz (IIIgim)
 
 
 
 
 
B. Nowaczyk
JĘZYK NIEMIEKI
Olimpiada Języka Niemieckiego ? etap regionalny
 
Sandra Markiewicz (IIIa)
 
P. Romanowski
Wojewódzki konkursu na krótki tekst prozą w języku niemieckim

?          III miejsce

 
 
 
zespół:
Michał Rożek (IIIgim)
Michał Matela (IIIgim)
Dominika Sobek (IIgim)
 
 
 
P. Romanowski
JĘZYK ANGIELSKI
Wojewódzki Konkurs Językowy ?Poliglota w Liceum?
- etap   regionalny
Alicja Redos (IIIf)
Jakub Kiński (IIb)
Paolo Witucki (IId)
Tomasz Pawłowski (IIb)

Joanna Siekierka (IIIb) Dominika Wącek (IIId)

J. Zalewska
S. Wandycz
G. Wilczyńska
M. Tokarska
M. Ryznar
K. Jędrzejczyk
Międzyszkolny Konkurs ?Best English Speller?

?          III miejsce

 
Zespół:
Michał Rożek (IIIgim)
Michał Matela (IIIgim)
Dominika Sobek (IIgim)
 
 
B. Leszczyńska
XII Międzynarodowy Konkurs Krasomówczy (org. ESU)
- etap ogólnopolski
Zuzanna Ledworowska (IId), Michalina Furmaniak (IId)
S. Wandycz
 

V Gimnazjalny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej ? etap międzyszkolny

Agnieszka Kolan (IIIgim)
Sara Bruszkowska (IIIgim)
Izabela Krysińska (IIIgim)
Martyna Melak (IIIgim)
Wiktoria Gross (IIIgim)
 
B. Leszczyńska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

 
Jagoda Szmelter (IIIgim)

Dorota Tomaszewska (IIIgim)

Karolina Kaczorowska (IIIgim)

Michał Rożek (IIIgim)
Michał Matela (IIIgim)
 
 
B. Leszczyńska

Międzyszkolny Konkurs ?Leksykon brytyjskiej i amerykańskiej muzyki rozrywkowej: Pink Floyd? ? etap międzyszkolny

?          II miejsce

 
 
 
 

Adam Leszczyński i
Dawid Miszewski (IIf)

 
 
 
 
I. Ziębicka

IX Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski ?Proza jak poezja? ? etap międzyszkolny

 
 
Kaja Siech (IIIgim)
 
 
B. Leszczyńska

Bałtycki Konkurs Języka Angielskiego

?          finalistka

 
 

Joanna Siekierka (IIb)

 
 
M. Tokarska

Konkurs Języka Angielskiego ?On the Road?

?          finalistki

Paulina Jażdżewska (IIIb)

Natalia Czerwczak (IIIb)

Joanna Siekierka (IIIb)

Maria Nowak (IIIb)
 
M. Tokarska

Konkurs Literacki z Języka Angielskiego

?          II miejsce

 
 

Justyna Nowakowska (IIIb)

 
 
M. Tokarska
JĘZYK FRANCUSKI

?Pierwsze kroki na scenie w języku francuskim?

?          V miejsce

 
 
 Zespół ? II gim.
 
 
K. Jędrzejczyk
BIOLOGIA

VII Wojewódzki Konkurs Ekologiczny pt. ?Środowisko przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego?

?          finalista

?          II miejsce

 
 
 
 
Karolina Kaczorowska (IIIgim)Magdalena Cena (IIIgim)
 
 
 
 
D. Matczak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla szkół gimnazjalnych

?          laureaci

 
 
Michał Matela (IIIgim)
Michał Rożek (IIIgim)
 
 
D. Matczak
Wielki Konkurs ?Żyj, nie ulegaj walcz??

?          I miejsce

?          III miejsce

?          wyróżnienie

 
 
Ewa Grzelczak (IIe)
Marlena Zółkowska (IIb)

Dominika Magdziaż (IIIgim)

Jagoda Szulc (IIIgim.)

 
 
D. Matczak

T. Uklejewska

 

X edycja Miejskich Zawodów Eko-prezenter 2011

?          I miejsce

 
 
Angelika Gołembiewska (IIgim.)
 
 
D. Matczak
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej ? etap wojewódzki
Paweł Zielecki (IIf)
Rafał Żamojtuk (IIIa)

Bartosz Sodel (kl. IIIe)

M. Zenelt
 
T. Uklejewska
Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu - etap miejski

Oliwia Stańczyk (Ia),

Michał Łukaszewski (IIa)

D. Matczak
T. Uklejewska

Miejski Konkurs ?Eko- Bydgoszcz?

?          I miejsce

 
 

?          II miejsce

 
 

?          finalistka

 
 

Marcelina Wojciechowska (IId)Karol Walenciak (II gim.)

 
Beata Ciesielska (Ia)
Kamil Szubert (Igim)
 
Oliwia Stańczyk (Ia)
 
 
D. Matczak
Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

?          finalista

 
 

Michał Łukaszewski (IIa)

 
 
T. Uklejewska
GEOGRAFIA
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii ? etap rejonowy
 

Michał Rożek (IIIgim)

 
M. Konicz
III Miejski Konkurs ?Obliczenia w geografii?

?          III miejsce

?          XI miejsce

 
 
Arkadiusz Zygler,(IIgim)

Cezary Jaworski (IIgim)

 
 
K. Chabasiński
CHEMIA

X Bydgoski Konkurs ?Śladami Łukasiewicza?

?          wyróżnienie (w kategorii wiedzy na temat Łukasiewicza)

 
 
Anna Michalak (IIIgim)
 
 
T. Uklejewska
 
 
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z chemii

?          finalistka

 
Adrianna Domańska (IIIgim)
 
 
T. Uklejewska
Międzyszkolny konkurs chemiczny

?          finalista

 
 
Robert Olszewski (IIIgim)
 
 
T. Uklejewska
FIZYKA
XI Konkurs Fizyczny ? etap rejonowy

?          najlepszy wynik

 
 
Dominika Saide (IIIe)
 
 
D. Podlaszewska
MATEMATYKA
Konkurs Matematyczny ?Młody Pitagoras?
? etap szkolny

?          najlepszy wynik

 
 
? etap rejonowy

?          najlepszy wynik

 
 
 

Zuzanna Szczepaniak (II f)

Gałązka Aleksandra (II a)
Hernet Lucyna (II b)
 
Karina Piechocka (II a)
 
 
 
A. Smolińska
H. Tylicka
M. Kwaśniewska
 
H. Tylicka
Konkurs matematyczny ?Alfik?

?          najlepszy wynik

 
Weronika Tokarska (IIgim)
Jędrzej Kućmaja (Igim)
 
H. Tylicka
A. Czapiewski
Konkurs matematyczny OXFORD

?          najlepszy wynik

 
 
Dorota Tomaszewska (IIIgim)
 
 
H. Tylicka

XI Kujawsko-Pomorskie Zawody Matematyczne im. Mariana Rejewskiego

 
Adrian Pachowicz (Ie)
Rafał Królikowski (Ie)
Damian Szefler (Ie)
Anna Iwańska (IIe)
 
M. Kwaśniewska
M. Kwaśniewska
M. Kwaśniewska
H. Tylicka
Liga zadaniowa z matematyki

?          wyróżnienie

 

?          II miejsce

 
Kamil Szubert (Igim)
Zofia Walerjan (IIgim)
Jędrzej Kućmaja (Igim)
 
A. Czapiewski
H.Tylicka
A. Czapiewski
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ?Kangur?

?          wyróżnienie

 
 
Dorota Tomaszewska (III gim)
Kamil Wolnik (IIgim)
Agata Warda(IIgim)
Bartosz Sodel (IIIe)
Rafał Królikowski (I e)
Jędrzej Kućmaja (Igim)
 
 
H. Tylicka
H. Tylicka
H. Tylicka
A. Czapiewski
M. Kwaśniewska
A. Czapiewski
Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów

?          laureat

?          finalistka

 
 
 
Robert Olszewski (IIIgim)
Dorota Tomaszewska (IIIgim)
 
 
 
H. Tylicka
H. Tylicka
Konkurs matematyczny ?GimMózg?

?          najlepsze wyniki

 
Robert Olszewski (Igim)
Jagoda Szmelter (IIIgim)
 
H. Tylicka
H. Tylicka
RELIGIA
Olimpiada Teologiczna
 ? etap ogólnopolski
Hanna Frelichowska (IId)
Katarzyna Konopska (IIe)
 
L. Żuchowski
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
? etap diecezjalny
 
 
Sandra Markiewicz (IIIa)
Anna Borkowska (If)
Joanna Siekierka (IIIb)
 
 
M. Skowrońska
 
III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

?          III miejsce

 
 
Dominika Lang (IId)
 
 
L. Żuchowski
 
 
2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates