Międzyszkolne Rozgrywki Drużynowe MatLog

matlog

 

Zapraszamy do udziału w

IV Międzyszkolnych Rozgrywkach Drużynowych

MatLog

Organizator konkursu: ZSO nr 4 w Bydgoszczy

Poziom:gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

Uczestnicy konkursu: dwuosobowe drużyny z w/w szkół (jeżeli w szkole znajdują się dwa typy szkół , np. gimnazjum i liceum, to z każdego typu szkół udział mogą wziąć maksymalnie trzy zespoły; np. gimnazjum trzy zespoły i liceum trzy zespoły)

Zasięg: miasto Bydgoszcz

Termin i miejsce konkursu: 3.12.2015 r., sala gimnastyczna ZSO nr 4, Bydgoszcz, Stawowa 39, godz. 9.00

Termin zgłoszenia drużyn:Formularz zgłoszeniowynależy pobrać ze stronywww.4lo.bydgoszcz.pl w zakładceKonkursy ZSO nr 4.Wypełnionyformularzprosimy przesłać na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27.11.2015 r.

Zgłoszenie do konkursu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na udział w konkursie na warunkach określonych w niniejszym regulaminie oraz na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych i wykorzystanie wizerunku uczestników w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, ogłoszenia wyników i zamieszczenia ich na stronie konkursu oraz wręczenia nagród (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz.U. nr 133, poz. 883)

Cele konkursu:

·        rozwijanie twórczego myślenia u uczniów i wdrażanie ich do niekonwencjonalnych sposobów rozwiązywania problemów,

·        popularyzowanie matematyki wśród uczniów,

·        rozwijanie u uczniów zainteresowań matematycznych,

·        kształtowanie umiejętności analizowania, syntetyzowania, argumentowania,

·        kształtowanie twórczej postawy,

·        kształtowanie umiejętności pracy w grupach, współzawodnictwa i rywalizacji,

·        stworzenie życzliwej atmosfery rywalizacji,

·        dostarczenie uczniom satysfakcji z sukcesu.

Opis i regulamin konkursu: 

Rozgrywki odbywają się jednego dnia i składają się z dwóch etapów. Etap pierwszy polega na rozwiązaniu, przez każdą dwuosobową drużynę, 10 zadań logicznych w przeciągu 60 minut. Po 10-minutowej przerwie odbędzie się etap drugi polegający na rozwiązaniu (również drużynowo) logicznych łamigłówek tj. Sudoku, Karkuro, Kankei , itp. w przeciągu 30 minut.

Prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową w dwóch kategoriach (pierwsza kategoria  gimnazja, druga – licea). Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymają nagrody. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Wyniki konkursu zostaną przesłane do szkół drogą elektroniczną do dnia 11.12.2015r. Nagrody dla laureatów zostaną przekazane ich opiekunom w przeciągu tygodnia od momentu przekazania do szkół wyników konkursu do szkół.    

                                                                                                                           Organizatorzy

 

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates