Kalendarz roku szkolnego

 

 

 

WRZESIEŃ 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

36/1

03.09. pn

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

9:00 – klasy pierwsze; 10:00 – klasy drugie i trzecie LO oraz gimnazjum

G. Mrzygłocki, 2c

04.09. wt

Kiermasz używanych podręczników (04-12.09.)

B. Nowaczyk

05.09. śr

 

 

06.09. czw

Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych i gimnazjum

Salon Maturzysty PERSPEKTYWY 2018

 

07.09. pt

Salon Maturzysty PERSPEKTYWY 2018

 

 

08.09. so

 

 

 

09.09. nd

 

 

37/2

10.09.

pn

Biwaki integracyjne klas pierwszych (10-11.09.)

wychowawcy klas pierwszych

11.09.

wt

 

 

12.09.

śr

 

 

13.09.

czw

Rada Pedagogiczna – plan nadzoru pedagogicznego

 

14.09.

pt

 

 

 

15.09.

so

 

 

 

16.09.

nd

 

 

38/3

17.09.

pn

 

 

18.09.

wt

Posiedzenie Rady Rodziców

 

19.09.

śr

 

 

20.09.

czw

Zebrania z rodzicami uczniów klas drugich i trzecich LO

 

21.09.

pt

 

 

 

22.09.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

23.09.

nd

 

 

39/4

24.09.

pn

 

 

25.09.

wt

 

 

26.09.

śr

 

 

27.09.

czw

 

 

28.09.

pt

 

 

 

29.09.

so

Rajd rowerowy

K. Niewiadomska

 

30.09.

nd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

40/5

01.10. pn

 

 

02.10. wt

 

 

03.10. śr

 

 

04.10. czw

 

 

05.10. pt

 

 

 

06.10. so

 

 

 

07.10. nd

 

 

41/6

08.10.

pn

 

 

09.10.

wt

 

 

10.10.

śr

 

 

11.10.

czw

 

 

12.10.

pt

Święto Komisji Edukacji Narodowej – uroczystość dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz ślubowanie klas pierwszych

E. Niewiadomska, 3 gim., H. Tylicka

 

13.10.

so

Święto Komisji Edukacji Narodowej

 

 

14.10.

nd

 

 

42/7

15.10.

pn

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

16.10.

wt

 

 

17.10.

śr

 

 

18.10.

czw

 

 

19.10.

pt

 

 

 

20.10.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

21.10.

nd

 

 

43/8

22.10.

pn

 

 

23.10.

wt

Dzień Turystyki

M. Konicz

24.10.

śr

Wybory do RSU

A. Stachowiak

25.10.

czw

 

 

26.10.

pt

 

 

 

27.10.

so

Dni Fantastyki

R. Klein

 

28.10.

nd

 

 

44/9

29.10.

pn

Pokój zagadek – biblioteka szkolna

B. Nowaczyk

30.10.

wt

 

 

31.10.

śr

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

LISTOPAD 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

44/9

01.11. czw

Wszystkich Świętych

 

02.11. pt

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

 

03.11. so

 

 

 

04.11. nd

 

 

45/10

05.11. pn

I raport dla rodziców (prognozowane oceny semestralne, informacja o zagrożeniach)

 

06.11. wt

Posiedzenie Rady Rodziców

 

07.11. śr

 

 

08.11.

czw

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte

 

09.11.

pt

Narodowe Święto Niepodległości – poranek dla uczniów

J. Kolan, 1d

 

10.11.

so

 

 

 

11.11.

nd

Narodowe Święto Niepodległości

 

46/11

12.11.

pn

 

 

13.11.

wt

 

 

14.11.

śr

GIS Day

M. Konicz

15.11.

czw

 

 

16.11.

pt

 

 

 

17.11.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

18.11.

nd

 

 

47/12

19.11.

pn

 

 

20.11.

wt

Próbna matura z OPERONEM

 

21.11.

śr

Próbna matura z OPERONEM

 

22.11.

czw

Próbna matura z OPERONEM

 

23.11.

pt

Próbna matura z OPERONEM

 

 

24.11.

so

 

 

 

25.11.

nd

 

 

 

 

 

48/13

 

 

 

26.11.

pn

 

 

27.11.

wt

 

 

28.11.

śr

Dzień Bezpieczeństwa

A. Frątczak

29.11.

czw

 

 

30.11.

pt

 

 

 

 

 

 

 

GRUDZIEŃ 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

 

01.12. so

 

 

 

02.12. nd

 

 

49/14

03.12. pn

Szlachetna Paczka

M. Tokarska

04.12. wt

Mikołajkowa Góra Grosza

III Mistrzostwa ZSO nr 4 w Pływaniu

A. Stachowiak

A. Stosik

05.12. śr

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM

 

06.12.

czw

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM

 

07.12.

pt

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM

 

 

08.12.

so

VIII Turniej Gry GO o Puchar Dyrektora IV LO

K. Grabowski

 

09.12.

nd

VIII Turniej Gry GO o Puchar Dyrektora IV LO

K. Grabowski

50/15

10.12.

pn

 

 

11.12.

wt

 

 

12.12.

śr

VII Międzyszkolne Drużynowe Rozgrywki MatLog

H. Tylicka

13.12.

czw

 

 

14.12.

pt

 

 

 

15.12.

so

 

 

 

16.12.

nd

 

 

51/16

17.12.

pn

 

 

18.12.

wt

 

 

19.12.

śr

Zakończenie klasyfikacji za I semestr

 

20.12.

czw

Wigilijna pastorałka

M. Cabaj, 1a

21.12.

pt

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

 

22.12.

so

 

 

 

23.12.

nd

 

 

 

 

 

52/17

 

 

 

24.12.

pn

Wigilia Bożego Narodzenia

 

25.12.

wt

Boże Narodzenie

 

26.12.

śr

 

 

27.12.

czw

 

 

28.12.

pt

 

 

 

29.12.

so

 

 

 

30.12.

nd

 

 

 

31.12.

pn

Sylwester

 

 

 

 

STYCZEŃ 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

1/18

01.01. wt

Nowy Rok

 

02.01. śr

 

 

03.01. czw

 

 

04.01. pt

 

 

 

05.01. so

 

 

 

06.01. nd

Święto Trzech Króli

 

2/19

07.01.

pn

 

 

08.01.

wt

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna

Posiedzenie Rady Rodziców

 

09.01.

śr

II raport dla rodziców (oceny semestralne)

 

10.01.

czw

Zebrania z rodzicami

 

11.01.

pt

Dzień Niepodległości Bydgoszczy

B. Myszkowska

 

12.01.

so

 

 

 

13.01.

nd

 

 

3/20

14.01.

pn

Ferie zimowe

 

15.01.

wt

 

 

16.01.

śr

 

 

17.01.

czw

 

 

18.01.

pt

 

 

 

19.01.

so

 

 

 

20.01.

nd

 

 

4/21

21.01.

pn

 

 

22.01.

wt

 

 

23.01.

śr

 

 

24.01.

czw

 

 

25.01.

pt

 

 

 

26.01.

so

 

 

 

27.01.

nd

 

 

5/22

28.01.

pn

 

 

29.01.

wt

 

 

30.01.

śr

 

 

31.01.

czw

VII Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym

R. Szulakowski

LUTY 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

5/22

01.02.

pt

Studniówka

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

 

02.02. so

 

 

 

03.02. nd

 

 

6/23

04.02.

pn

 

 

05.02.

wt

Dni Przyrodnika „Czwórki” (05-07.02.)

A. Domańska

06.02.

śr

 

 

07.02.

czw

Ostateczny termin składania deklaracji maturalnych

 

08.02.

pt

 

 

 

09.02.

so

 

 

 

10.02.

nd

 

 

7/24

11.02.

pn

 

 

12.02.

wt

 

 

13.02.

śr

 

 

14.02.

czw

 

 

15.02.

pt

X Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Best English Speller”

J. Zalewska

 

16.02.

so

 

 

 

17.02.

nd

 

 

8/25

18.02.

pn

 

 

19.02.

wt

 

 

20.02.

śr

 

 

21.02.

czw

 

 

22.02.

pt

 

 

 

23.02.

so

 

 

 

24.02.

nd

 

 

9/26

25.02.

pn

Festiwal kina (25.02.-01.03.)

M. Cabaj

26.02.

wt

 

 

27.02.

śr

 

 

28.02.

czw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARZEC 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

9/26

01.03. pt

Nocny Maraton Filmowy

P. Łabenda

 

02.03. so

Turniej GO

K. Grabowski

 

03.03. nd

 

 

10/27

04.03.

pn

 

 

05.03.

wt

 

 

06.03.

śr

 

 

07.03.

czw

 

 

08.03.

pt

Konkurs poetycki „Radość pisania”

 

B. Płuciniczak - Motowidło

 

09.03.

so

 

 

 

10.03.

nd

 

 

11/28

11.03.

pn

Wystawienie prognozowanych ocen rocznych dla klas trzecich LO

 

12.03.

wt

 

 

13.03.

śr

 

 

14.03.

czw

Dzień Przedmiotów Ścisłych. Dzień liczby Π

H. Tylicka

15.03.

pt

 

 

 

16.03.

so

 

 

 

17.03.

nd

 

 

12/29

18.03.

pn

III raport dla rodziców (prognozowane oceny roczne, informacja o zagrożeniach dla klas III LO)

 

19.03.

wt

Posiedzenie Rady Rodziców

 

20.03.

śr

 

 

21.03.

czw

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte

 

22.03.

pt

Zawieszenie pisemnych form sprawdzania wiadomości w klasach III LO

 

 

23.03.

so

 

 

 

24.03.

nd

 

 

 

 

13/30

 

 

25.03.

pn

 

 

26.03.

wt

 

 

27.03.

śr

V Festiwal Talentów „Czwórki”

J. Kolan

28.03.

czw

 

 

29.03.

pt

 

 

 

30.03.

so

 

 

 

31.03.

nd

 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

14/31

01.04. pn

 

 

02.04. wt

 

 

03.04. śr

 

 

04.04. czw

 

 

05.04. pt

 

 

 

06.04. so

Turniej GO

K. Grabowski

 

07.04. nd

 

 

15/32

08.04.

pn

 

 

09.04.

wt

 

 

10.04.

śr

Zakończenie klasyfikacji klas III LO

Egzamin gimnazjalny – część humanistyczna

 

11.04.

czw

Egzamin gimnazjalny – część matematyczno - przyrodnicza

 

12.04.

pt

Egzamin gimnazjalny – część językowa

 

 

13.04.

so

Drzwi Otwarte Szkoły

 

 

14.04.

nd

 

 

16/33

15.04.

pn

 

 

16.04.

wt

Gala wręczenia nagród w Konkursie „Świętujemy Urodziny Kazimierza Wielkiego”

J. Rościszewska

17.04.

śr

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna klas III LO

 

18.04.

czw

Wiosenna przerwa świąteczna

 

19.04.

pt

 

 

 

20.04.

so

 

 

 

21.04.

nd

Wielkanoc

 

17/34

22.04.

pn

 

 

23.04.

wt

 

 

24.04.

śr

 

 

25.04.

czw

 

 

26.04.

pt

Święto Patrona Szkoły „Kaziki”

Zakończenie zajęć w klasach III LO. Pożegnanie absolwentów.

A. Stachowiak

P. Łabenda, 2d

 

27.04.

so

 

 

 

28.04.

nd

 

 

18/35

29.04.

pn

Społeczna kampania informacyjna „Świętujemy Urodziny Kazimierza Wielkiego”

J. Rościszewska

30.04.

wt

 

 

 

 

 

 

 

MAJ 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

18/35

01.05. śr

Święto Pracy

 

02.05. czw

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych (odpracowano podczas Drzwi Otwartych Szkoły 13.04.2019.)

 

03.05. pt

Święto Konstytucji 3 Maja

 

 

04.05. so

 

 

 

05.05. nd

 

 

19/36

06.05.

pn

Egzamin maturalny – język polski PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

07.05.

wt

Egzamin maturalny – matematyka PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

08.05.

śr

Egzamin maturalny – język angielski PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

09.05.

czw

 

 

10.05.

pt

Wystawienie prognozowanych ocen rocznych

 

 

11.05.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

12.05.

nd

 

 

20/37

13.05.

pn

IV raport dla rodziców (prognozowane oceny semestralne, informacja o zagrożeniach)

 

14.05.

wt

Posiedzenie Rady Rodziców

 

15.05.

śr

 

 

16.05.

czw

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte

 

17.05.

pt

 

 

 

18.05.

so

 

 

 

19.05.

nd

 

 

21/38

20.05.

pn

 

 

21.05.

wt

 

 

22.05.

śr

 

 

23.05.

czw

 

 

24.05.

pt

Zawieszenie pisemnych form sprawdzania wiadomości.

Złożenie wniosków o zatwierdzenie programów i podręczników.

 

 

25.05.

so

 

 

 

26.05.

nd

 

 

22/39

27.05.

pn

 

 

28.05.

wt

 

 

29.05.

śr

IX Bydgoski Survival Miejski

K. Chabasiński

30.05.

czw

 

 

31.05.

pt

 

 

 

 

 

CZERWIEC 2018/2019

Tydzień

r./rsz.

Dzień

WYDARZENIE

ORGANIZATOR

 

01.06. so

 

 

 

02.06. nd

 

 

23/40

03.06.

pn

 

 

04.06.

wt

 

 

05.06.

śr

 

 

06.06.

czw

 

 

07.06.

pt

Zakończenie klasyfikacji rocznej

Festiwal Pływacki dla uczniów klas III szkół podstawowych

 

B. Kołodziejska

 

08.06.

so

 

 

 

09.06.

nd

 

 

24/41

10.06.

pn

Kiermasz używanych podręczników (10-14.06)

B. Nowaczyk

11.06.

wt

4 LOve „Słoneczko”

J. Rościszewska

12.06.

śr

Dzień Niemiecki

P. Romanowski

13.06.

czw

 

 

14.06.

pt

 

 

 

15.06.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

16.06.

nd

 

 

25/42

17.06.

pn

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna

 

18.06.

wt

Mistrzostwa ZSO nr 4 w Piłce Nożnej

G. Mrzygłocki

19.06.

śr

Rada Pedagogiczna analityczno - sprawozdawcza

Pożegnanie absolwentów Gimnazjum nr 48

 

K. Chabasiński, 1b

20.06.

czw

Boże Ciało

 

21.06.

pt

Zakończenie roku szkolnego

T. Uklejewska, 2a

 

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 – R. Klein, 2c

 

 

 

 

 

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates