Kalendarz wydarzeń szkolnych

Utworzono: wtorek, 27, luty 2018 IV LO

 

WRZESIEŃ 2020/2021

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

36/1

01.09. 

wt

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 

8:30 – klasy trzecie; 9:00 – klasy drugie; 10:00 – klasy 1A, 1E, 1B; 

                                                                   11:00 – klasy 1C, 1D

E. Niewiadomska, 2C4

02.09.

śr

Kiermasz używanych podręczników (02 – 11.09.)

B. Nowaczyk

03.09.

czw

   
 

04.09.

pt

   
 

05.09.

so

   
 

06.09.

nd

   

37/2

07.09.

pn

   

08.09.wt

   

09.09.

śr

   

10.09.

czw

Spotkanie rodziców z Dyrektorem szkoły  – 1D  godz. 17:00

Zebranie z rodzicami dla klasy 1D

 

11.09.

pt

   
 

12.09.

so

   
 

13.09.

nd

   

38/3

14.09.

pn

Zebrania z rodzicami dla klas III godz. 17:00

 

15.09.

wt

Rada Pedagogiczna – plan nadzoru pedagogicznego 

 

16.09.

śr

Spotkanie rodziców z Dyrektorem szkoły  – 1A, 1E godz. 17:00; 1B, 1C godz. 17:30,

Zebrania z rodzicami dla klas I

 

17.09.

czw

Zebrania z rodzicami dla klas II po SP godz. 17:00

Zebrania z rodzicami dla klas II po GIM godz. 17:30

 

18.09.

pt

   
 

19.09.

so

   
 

20.09.

nd

   

39/4

21.09.

pn

   

22.09.

wt

Spotkanie Rady Rodziców

 

23.09.

śr

   

24.09.

czw

   

25.09.

pt

   
 

26.09.

so

Turniej Gry GO

K. Grabowski

 

27.09.

nd

   

40/5

28.09.

pn

   

29.09.

wt

   

30.09.

śr

   

PAŹDZIERNIK 2020/2021

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

40/5

01.10.

czw

   

02.10.

pt

   
 

03.10.

so

   
 

04.10.

nd

   

41/6

05.10.

pn

Otrzęsiny klas I

wychowawca 

06.10.wt

Otrzęsiny klas I

wychowawca

07.10.

śr

Otrzęsiny klas I

Wybory Prezydium SU

wychowawca

A. Stachowiak

08.10.

czw

Otrzęsiny klas I

wychowawca

09.10.

pt

Otrzęsiny klas I

wychowawca

 

10.10.

so

   
 

11.10.

nd

   

42/7

12.10.

pn

 

13.10.

wt

Święto Komisji Edukacji Narodowej                               

B. Leszczyńska, 2E4

14.10.

śr

Święto Komisji Edukacji Narodowej – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

15.10.

czw

   

16.10.

pt

Nadanie sztandaru IV LO

Ślubowanie klas pierwszych

Zaprzysiężenie SU

B. Myszkowska, 2B4

H. Tylicka, 2c

A. Stachowiak

 

17.10.

so

   
 

18.10.

nd

   

43/8

19.10.

pn

   

20.10.

wt

   

21.10.

śr

   

22.10.

czw

   

23.10.

pt

   
 

24.10.

so

Turniej Gry GO

K. Grabowski

 

25.10.

nd

   

44/9

26.10.

pn

   
 

27.10.

wt

   


28.10.

śr

Szkolne Mistrzostwa Bydgoszczy Gry w GO

K. Grabowski



29.10.

czw

Dni Fantastyki (29 – 30.10.2020)

R. Klein, 2D4

 

30.10.

pt

   
 

31.10.

so

   

 

LISTOPAD 2020/2021

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.11.

nd

Wszystkich Świętych

 

45/10

02.11.

pn

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

03.11.wt

   

04.11.

śr

   

05.11.

czw

   

06.11.

pt

   
 

07.11.

so

   
 

08.11.

nd

   

46/11

09.11.

pn

I raport dla rodziców



10.11.

wt

Narodowe Święto Niepodległości

Spotkanie Rady Rodziców

P. Łabenda, 1D

11.11.

śr

Narodowe Święto Niepodległości

 

12.11.

czw

Zebrania i Drzwi Otwarte dla rodziców

 

13.11.

pt

   
 

14.11.

so

   
 

15.11.

nd

   

47/12

16.11.

pn

Tydzień Tolerancji (16 – 20.11.2020)

Ä. Frątczak

17.11.

wt

   

18.11.

śr

   

19.11.

czw

   

20.11.

pt

Wystawienie prognozowanych ocen semestralnych

 
 

21.11.

so

Turniej Gry GO

K. Grabowski

 

22.11.

nd

   

48/13

23.11.

pn

   

24.11.

wt

Próbna matura z OPERONEM

 


25.11.

śr

Próbna matura z OPERONEM

 


26.11.

czw

Próbna matura z OPERONEM

 
 

27.11.

pt

Próbna matura z OPERONEM

 
 

28.11.

so



 
 

29.11.

nd

   
 

30.11.

pn

   

GRUDZIEŃ 2020/2021

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.12.

wt

   

02.12.

śr

   

03.12.

czw

   

04.12.

pt

Mikołajkowa Góra Grosza

A. Stachowiak

 

05.12.

so

   
 

06.12.

nd

   

50/15

07.12.

pn

   

08.12.wt

   

09.12.

śr

   

10.12.

czw

Maraton pisania listów Amnesty International

M. Cabaj

11.12.

pt

   
 

12.12.

so

   
 

13.12.

nd

   

51/16

14.12.

pn

   

15.12.

wt

   

16.12.

śr

Mistrzostwa IV LO w Pływaniu dla uczniów klas pierwszych

A. Stosik

17.12.

czw

   

18.12.

pt

Zakończenie klasyfikacji za I semestr

 
 

19.12.

so

   
 

20.12.

nd

   

52/17

21.12.

pn

Wigilijna pastorałka

H. Jasiniecka, 1B

22.12.

wt

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

23.12.

śr

   

24.12.

czw

Wigilia Bożego Narodzenia

 

25.12.

pt

Boże Narodzenie

 
 

26.12.

so

   
 

27.12.

nd

   

53/18



28.12.

pn

   

29.12.

wt

   

30.12.

śr

   

31.12.

czw

Sylwester

 

STYCZEŃ 2020/2021

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.01.

pt

Nowy Rok

 
 

02.01.

so

   
 

03.01.

nd

   

1/19

04.01.

pn

   

05.01.wt

   

06.01.

śr

Święto Trzech Króli

 

07.01.

czw

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

08.01.

pt

Studniówka – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 
 

09.01.

so

   
 

10.01.

nd

   

2/20

11.01.

pn

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna                                        Dni Bezpieczeństwa

Spotkanie Rady Rodziców                                                          (11 – 13.01.2021)

A. Frątczak

12.01.

wt

II raport dla rodziców (informacja o ocenach semestralnych)

 

13.01.

śr

   

14.01.

czw

Zebrania z rodzicami

 

15.01.

pt

   
 

16.01.

so

Turniej Gry GO

K. Grabowski

 

17.01.

nd

   

3/21

18.01.

pn

   

19.01.

wt

Mistrzostwa IV LO w Pływaniu dla uczniów klas drugich

A. Stosik

20.01.

śr

   

21.01.

czw

   

22.01.

pt

   
 

23.01.

so

   
 

24.01.

nd

   

4/22

25.01.

pn

   

26.01.

wt

   


27.01.

śr

   


28.01.

czw

   
 

29.01.

pt

   
 

30.01.

so

   
 

31.01.

nd

   

 

LUTY 2020/2021

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

5/23

01.02.

pn

   

02.02.wt

   

03.02.

śr

VIII Mistrzostwa Bydgoszczy w Narciarstwie Zjazdowym

R. Szulakowski

04.02.

czw

   

05.02.

pt

   
 

06.02.

so

   
 

07.02.

nd

Ostateczny termin składania deklaracji maturalnych

 

6/24

08.02.

pn

Dni Przedmiotów Ścisłych (08 – 12.02.2021)

H. Tylicka

09.02.

wt



 

10.02.

śr

   

11.02.

czw

   

12.02.

pt

   
 

13.02.

so

   
 

14.02.

nd

   

7/25

15.02.

pn

Ferie zimowe

 

16.02.

wt

   

17.02.

śr

   

18.02.

czw

   

19.02.

pt

   
 

20.02.

so

   
 

21.02.

nd

   

8/26

22.02.

pn

   

23.02.

wt

   


24.02.

śr

   


25.02.

czw

   
 

26.02.

pt

   
 

27.02.

so

   
 

28.02.

nd

   



MARZEC 2020/2021

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

9/27

01.03.

pn

   

02.03.

wt

   

03.03.

śr

   

04.03.

czw

   

05.03.

pt

   
 

06.03.

so

Turniej Gry GO

K. Grabowski

 

07.03.

nd

   

10/28

08.03.

pn

   

09.03.wt

   

10.03.

śr

   

11.03.

czw

   

12.03.

pt

Prognozowane oceny roczne dla uczniów klas trzecich.

 
 

13.03.

so

   
 

14.03.

nd

   

11/29

15.03.

pn

III raport dla rodziców (informacja o ocenach końcoworocznych uczniów klas trzecich)

 

16.03.

wt

Spotkanie Rady Rodziców

 

17.03.

śr

   

18.03.

czw

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte

 

19.03.

pt

   
 

20.03.

so

   
 

21.03.

nd

   

12/30

22.03.

pn

   

23.03.

wt

Konkurs poetycki

B. Nowaczyk

24.03.

śr

I Bydgoski Konkurs Literacki dla uczniów szkół ponadpodstawowych                                 w języku angielskim 

J. Zalewska, 2A4

25.03.

czw

Mistrzostwa IV LO w Pływaniu dla uczniów klas trzecich

A. Stosik

26.03.

pt

   
 

27.03.

so

   
 

28.03.

nd

   

13/31

29.03.

pn

   

30.03.

wt

   
 

31.03.

śr

Festiwal Talentów „Czwórki”

S. Wandycz, 2B4

 

KWIECIEŃ 2020/2021

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.04.

czw

Wiosenna przerwa świąteczna

 

02.04.

pt

   
 

03.04.

so

   
 

04.04.

nd

Wielkanoc

 

14/32

05.04.

pn

   

06.04.

wt

   

07.04.

śr

   

08.04.

czw

   

09.04.

pt

   
 

10.04.

so

Drzwi Otwarte IV LO

  1. Stachowiak RSU

M. Zenelt  Promocja

 

11.04.

nd

   

15/33

12.04.

pn

Finał Turnieju Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej

B. Kołodziejska

13.04.

wt



 

14.04.

śr

Dni Przyrodnika „Czwórki” (14 – 16.04.2021)

A. Domańska, 2a

15.04.

czw

   

16.04.

pt

Zakończenie klasyfikacji w klasach trzecich

 
 

17.04.

so

Turniej Gry GO

K. Grabowski

 

18.04.

nd

Turniej Gry GO

K. Grabowski

16/34

19.04.

pn

   

20.04.

wt

   

21.04.

śr

Świętujemy Urodziny Kazimierza Wielkiego

J. Rościszewska

A. Stachowiak, 1C

22.04.

czw

   

23.04.

pt

   
 

24.04.

so

   
 

25.04.

nd

   

17/35

26.04.

pn

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna klas trzecich

 

27.04.

wt

   


28.04.

śr

Międzyszkolny Konkurs Kulturoznawczy w Języku Angielskim                                   dla uczniów klas 8 szkół podstawowych i klas I szkół ponadpodstawowych

A. Brzezińska

 

29.04.

czw

   
 

30.04.

pt

Zakończenie zajęć w klasach trzecich. Pożegnanie absolwentów.

Kaziki

K. Jędrzejczyk, 2d

 

MAJ 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.05.

so

Święto Pracy

 
 

02.05.

nd

   

18/36

03.05.

pn

Święto Konstytucji 3 Maja

 

04.05.wt

Egzamin maturalny – język polski PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

05.05.

śr

Egzamin maturalny – matematyka PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

06.05.

czw

Egzamin maturalny – język angielski PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

07.05.

pt

Egzamin maturalny – język angielski PR

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych                       Prognozowane oceny roczne

 
 

08.11.

so

   
 

09.11.

nd

   

19/37

10.05.

pn

IV raport dla rodziców (informacja o ocenach końcowo rocznych)



11.05.

wt

Spotkanie Rady Rodziców

 

12.05.

śr

   

13.05.

czw

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte

 

14.05.

pt

   
 

15.05.

so

Turniej Gry GO

K. Grabowski

 

16.05.

nd

   

20/38

17.05.

pn

 

18.05.

wt

   

19.05.

śr

Dzień Języków Europejskich 

K. Jędrzejczyk, 2d

20.05.

czw

   

21.05.

pt

   
 

22.05.

so

   
 

23.05.

nd

   

21/39

24.05.

pn

   

25.05.

wt

   


26.05.

śr

X Bydgoski Survival Miejski

M. Konicz, 2b



27.05.

czw

Szkolne Mistrzostwa Bydgoszczy Gry w GO

K. Grabowski

 

28.05.

pt

   


29.05.

so

   


30.05.

nd

   
 

31.05.

pn

   

 

CZERWIEC 2020/2021 

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

22/40

01.06.

wt

   

02.06.

śr

   

03.06.

czw

Boże Ciało

 

04.06.

pt

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych odrobiony 10.04.2021

 
 

05.06.

so

   
 

06.06.

nd

   

23/41

07.06.

pn

   

08.06.wt

4 LOve „Słoneczko”

J. Rościszewska

09.06.

śr

   

10.06.

czw

   

11.06.

pt

Zakończenie klasyfikacji rocznej

 
 

12.06.

so

Turniej Gry GO

Rajd rowerowy

K. Grabowski

K. Niewiadomska

 

13.06.

nd

   

24/42

14.06.

pn

   

15.06.

wt

   

16.06.

śr

   

17.06.

czw

   

18.06.

pt

   
 

19.06.

so

   
 

20.06.

nd

   

25/43

21.06.

pn

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna

 

22.06.

wt

Mistrzostwa IV LO w Piłce Nożnej

G. Mrzygłocki

23.06.

śr

   

24.06.

czw

Rada analityczno-sprawozdawcza

 

25.06.

pt

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

P. Romanowski

1A

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 – J. Piszcz, 1E

 

PLAN PRACY SZKOŁY
2020/ 2021

 

  1. Wspieranie indywidualnego rozwoju ucznia w szkole we współpracy                          

z rodzicami.

 

SPODZIEWANE EFEKTY:

*wysoki poziom satysfakcji uczniów i rodziców, ze stworzonych przez szkołę możliwości

  indywidualnego rozwoju; 

*wszechstronne sukcesy uczniów w różnorodnych działaniach przez nich podejmowanych;

*zaangażowanie rodziców w organizację procesów dydaktyczno-wychowawczych;

 

Lp.

Działanie

Termin

Odpowiedzialny

1.

Dostosowanie oferty zajęć dodatkowych do potrzeb uczniów i rodziców (w różnych formach, w tym zdalnej).

cały rok

wszyscy nauczyciele

2.

Wspomaganie i motywowanie pracy własnej uczniów nad ich indywidualnym rozwojem.

cały rok

wszyscy nauczyciele

3. 

Promowanie sukcesów uczniów.

cały rok

wszyscy nauczyciele

4. 

Wspomaganie, monitorowanie i ewaluacja wszelkich działań podejmowanych z inicjatywy uczniów.

cały rok

wszyscy nauczyciele

 

II. Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia przez wykorzystanie różnorodnych technik i technologii informatycznych.

 

SPODZIEWANE EFEKTY:

*zwiększenie różnorodności i efektywności prowadzonych zajęć; 

*zaangażowanie uczniów i rodziców w proces korzystania z różnorodnych technik

  informatycznych;

*upowszechnienie świadomego i odpowiedzialnego korzystania z różnych technik i technologii

  Informatycznych;

 

Lp.

Działanie

Termin

Odpowiedzialny

1.

Popularyzowanie wykorzystywania technik informatycznych w czasie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

cały rok

wszyscy nauczyciele

2.

Wspomaganie rodziców i uczniów w zakresie korzystania                z różnorodnych technik i technologii informatycznych.

cały rok

wszyscy nauczyciele

3.

Monitorowanie, poprzez ewaluację, wykorzystywania różnorodnych technik i technologii informatycznych.

cały rok

wszyscy nauczyciele

 

III. Dbałość o budowanie relacji międzyludzkich w szkole.

 

SPODZIEWANE EFEKTY:

*utrzymanie przyjaznej atmosfery wśród uczniów, rodziców i nauczycieli;

*funkcjonowanie systemu skutecznej komunikacji między wszystkimi podmiotami szkoły;

*zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków uczniom i nauczycielom;

 

Lp.

Działanie

Termin

Odpowiedzialny

1.

Wypracowanie sprawnego systemu przepływu informacji między poszczególnymi podmiotami.

cały rok

wszyscy nauczyciele

2.

Współorganizowanie imprez okolicznościowych i innych ogólnoszkolnych.

cały rok

wszyscy nauczyciele

3.

Zapoznanie uczniów z regulaminami dotyczącymi bezpieczeństwa.

cały rok

wszyscy nauczyciele


















2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates