Kalendarz wydarzeń szkolnych

Utworzono: wtorek, 27, luty 2018 IV LO

 

WRZESIEŃ 2019/2020

 

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.09.

nd

 

 

36/1

02.09.

pn

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

9:00 – klasy drugie i trzecie; 10:00 – klasy pierwsze

R. Klein, 2c

03.09.

wt

Kiermasz używanych podręczników (03 – 06.09.)

B. Nowaczyk

04.09.

śr

 

 

05.09.

czw

Zebrania z rodzicami: 17:00 – klasy drugie i trzecie

16:30 – spotkanie z dyrektorem dla rodziców klas pierwszych liceum czteroletniego; 17:00 – zebrania z wychowawcami

17:30 – spotkanie z dyrektorem dla rodziców klas pierwszych liceum trzyletniego; 18:00 – zebrania z wychowawcami

wychowawcy klas

06.09.

pt

 

 

 

07.09.

so

 

 

 

08.09.

nd

 

 

37/2

09.09.

pn

 

 

10.09.wt

Spotkanie Rady Rodziców

 

11.09.

śr

 

 

12.09.

czw

Rada Pedagogiczna – plan nadzoru pedagogicznego

 

13.09.

pt

 

 

 

14.09.

so

 

 

 

15.09.

nd

 

 

38/3

16.09.

pn

Salon Maturzysty PERSPEKTYWY 2019

 

 

17.09.

wt

Salon Maturzysty PERSPEKTYWY 2019

 

 

18.09.

śr

 

 

19.09.

czw

 

 

20.09.

pt

 

 

 

21.09.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

22.09.

nd

 

 

39/4

23.09.

pn

 

 

24.09.

wt

 

 

25.09.

śr

 

 

26.09.

czw

 

 

27.09.

pt

 

 

 

28.09.

so

 

 

 

29.09.

nd

 

 

PAŹDZIERNIK 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

40/5

01.10.

wt

 

 

 

02.10.

śr

 

 

03.10.

czw

 

 

04.10.

pt

 

 

 

05.10.

so

 

 

 

06.10.

nd

 

 

41/6

07.10.

pn

Dzień Niemiecki

P. Romanowski

08.10.wt

Wybory SU, opiekuna SU, Rzecznika Praw Ucznia

A. Stachowiak

09.10.

śr

Otrzęsiny klas pierwszych

A. Stachowiak

10.10.

czw

 

 

11.10.

pt

Święto Komisji Edukacji Narodowej – uroczystość dla nauczycieli i pracowników szkoły

E. Niewiadomska, 1C4

 

12.10.

so

 

 

 

13.10.

nd

 

 

42/7

14.10.

pn

Święto Komisji Edukacji Narodowej – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

 

15.10.

wt

 

 

 

16.10.

śr

 

 

17.10.

czw

Zaprzysiężenie SU, Powołanie opiekuna SU, Rzecznika Praw Ucznia

Ślubowanie klas pierwszych

A. Stachowiak,

H. Tylicka

18.10.

pt

 

 

 

19.10.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

20.10.

nd

 

 

43/8

21.10.

pn

 

 

22.10.

wt

 

 

23.10.

śr

 

 

24.10.

czw

 

 

25.10.

pt

 

 

 

26.10.

so

 

 

 

27.10.

nd

 

 

 

44/9

28.10.

pn

 

 

29.10.

wt

 

 

 

 

30.10.

śr

 

 

 

 

31.10.

czw

 

 

 

 

LISTOPAD 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

44/9

01.11.

pt

Wszystkich Świętych

 

 

 

02.11.

so

 

 

 

03.11.

nd

 

 

45/10

04.11.

pn

I raport dla rodziców

 

05.11.wt

Spotkanie Rady Rodziców

 

06.11.

śr

 

 

07.11.

czw

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte

 

08.11.

pt

Narodowe Święto Niepodległości – poranek dla uczniów

 

K. Jędrzejczyk, 1d

 

09.11.

so

 

 

 

10.11.

nd

 

 

46/11

11.11.

pn

Narodowe Święto Niepodległości

 

 

12.11.

wt

 

 

 

13.11.

śr

 

 

14.11.

czw

Dni Fantastyki (14 – 15.11.)

R. Klein, 2c

1D4

15.11.

pt

Wystawienie prognozowanych ocen semestralnych

 

 

 

16.11.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

17.11.

nd

 

 

47/12

18.11.

pn

Tydzień Tolerancji (18 – 22.11.)

A. Frątczak

19.11.

wt

Próbna matura z OPERONEM

 

 

20.11.

śr

Próbna matura z OPERONEM

 

21.11.

czw

Próbna matura z OPERONEM

 

 

22.11.

pt

Próbna matura z OPERONEM

 

 

23.11.

so

 

 

 

24.11.

nd

 

 

 

48/13

25.11.

pn

 

 

26.11.

wt

 

 

 

 

27.11.

śr

 

 

 

 

28.11.

czw

VIII Międzyszkolne Drużynowe Rozgrywki MatLog

H. Tylicka, 1c

 

29.11.

pt

 

 

 

30.11.

so

 

 

 

 

 

 

GRUDZIEŃ 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.12.

nd

 

 

49/14

02.12.

pn

 

 

03.12.

wt

 

 

04.12.

śr

 

 

05.12.

czw

 

 

06.12.

pt

Mikołajkowa Góra Grosza

A. Stachowiak

 

07.12.

so

Mistrzostwa Polski Juniorów w GO

K. Grabowski

 

08.12.

nd

Mistrzostwa Polski Juniorów w GO

K. Grabowski

50/15

09.12.

pn

 

 

10.12.wt

 

 

11.12.

śr

 

 

12.12.

czw

 

 

13.12.

pt

 

 

 

14.12.

so

 

 

 

15.12.

nd

 

 

51/16

16.12.

pn

Zakończenie klasyfikacji za I semestr

 

17.12.

wt

 

 

18.12.

śr

 

 

19.12.

czw

 

 

20.12.

pt

Wigilijna pastorałka

S. Wandycz, 1B4

 

21.12.

so

 

 

 

22.12.

nd

 

 

52/17

23.12.

pn

 

 

24.12.

wt

Wigilia Bożego Narodzenia

 

25.12.

śr

Boże Narodzenie

 

26.12.

czw

 

 

27.12.

pt

 

 

 

28.12.

so

 

 

 

29.12.

nd

 

 

 

53/18

30.12.

pn

 

 

31.12.

wt

Sylwester

 

 

 

STYCZEŃ 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

1/18

01.01.

śr

Nowy Rok

 

 

02.01.

czw

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

03.01.

pt

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

 

04.01.

so

 

 

 

05.01.

nd

 

 

2/19

06.01.

pn

Święto Trzech Króli

 

07.01.wt

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna

Posiedzenie Rady Rodziców

 

08.01.

śr

II raport dla rodziców (informacja o ocenach semestralnych)

 

09.01.

czw

Zebrania z rodzicami

 

10.01.

pt

Studniówka - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

 

11.01.

so

 

 

 

12.01.

nd

 

 

3/20

13.01.

pn

Tydzień Odzyskania Niepodległości Bydgoszczy (13 – 20.01.)

B. Myszkowska

14.01.

wt

 

 

 

15.01.

śr

VIII Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie

R. Szulakowski

16.01.

czw

 

 

17.01.

pt

 

 

 

18.01.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

19.01.

nd

 

 

4/21

20.01.

pn

 

 

21.01.

wt

 

 

22.01.

śr

 

 

23.01.

czw

 

 

24.01.

pt

 

 

 

25.01.

so

 

 

 

26.01.

nd

 

 

 

5/22

27.01.

pn

Ferie zimowe

 

28.01.

wt

 

 

 

 

29.01.

śr

 

 

 

 

30.01.

czw

 

 

 

31.01.

pt

 

 

 

 

LUTY 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.02.

so

 

 

 

02.02.

nd

 

 

6/23

03.02.

pn

Ferie zimowe

 

04.02.wt

 

 

05.02.

śr

 

 

06.02.

czw

 

 

07.02.

pt

Ostateczny termin składania deklaracji maturalnych

 

 

08.02.

so

 

 

 

09.02.

nd

 

 

7/24

10.02.

pn

 

 

 

11.02.

wt

 

 

 

12.02.

śr

 

 

13.02.

czw

 

 

14.02.

pt

 

 

 

15.02.

so

 

 

 

16.02.

nd

 

 

8/25

17.02.

pn

Zdjęcia klasowe

A. Stachowiak

18.02.

wt

 

 

09.02.

śr

 

 

20.02.

czw

 

 

21.02.

pt

 

 

 

22.02.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

23.02.

nd

 

 

 

9/26

24.02.

pn

 

 

25.02.

wt

 

 

 

 

26.02.

śr

 

 

 

 

27.02.

czw

 

 

 

28.02.

pt

 

 

 

29.02.

so

 

 

 

 

 

 

MARZEC 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

 

01.03.

nd

 

 

10/27

02.03.

pn

 

 

03.03.

wt

 

 

04.03.

śr

 

 

05.03.

czw

 

 

06.03.

pt

III raport dla rodziców (prognozowane oceny roczne i informacja o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi dla uczniów klas trzecich)

XI Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Best English Speller”

 

J. Zalewska, 1A4, 1E4

 

07.03.

so

 

 

 

08.03.

nd

 

 

11/28

09.03.

pn

 

 

10.03.wt

Spotkanie Rady Rodziców

 

11.03.

śr

 

 

12.03.

czw

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte

 

13.03.

pt

 

 

 

14.03.

so

 

 

 

15.03.

nd

 

 

12/29

16.03.

pn

 

 

17.03.

wt

 

 

18.03.

śr

 

 

19.03.

czw

Dzień Francuski

K. Jędrzejczyk, 1d

20.03.

pt

IV Konkurs Poetycki „Radość pisania”

 

B. Płuciniczak-Motowidło, 1D4

 

21.03.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

22.03.

nd

 

 

13/30

23.03.

pn

 

 

24.03.

wt

 

 

25.03.

śr

 

 

26.03.

czw

 

 

27.03.

pt

VI Festiwal Talentów „Czwórki”

J. Kolan, 2d

 

28.03.

so

 

 

 

29.03.

nd

 

 

 

14/31

30.03.

pn

Zawieszenie pisemnych form egzekwowania wiadomości z wyjątkiem kartkówek i popraw w klasach trzecich

 

31.03.

wt

 

 

 

KWIECIEŃ 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

14/31

01.04.

śr

 

 

 

02.04.

czw

 

 

03.04.

pt

 

 

 

04.04.

so

 

 

 

05.04.

nd

 

 

15/32

06.04.

pn

Zakończenie klasyfikacji w klasach trzecich

 

07.04.wt

 

 

08.04.

śr

 

 

09.04.

czw

Wiosenna przerwa świąteczna

 

10.04.

pt

 

 

 

11.04.

so

 

 

 

12.04.

nd

Wielkanoc

 

16/33

13.04.

pn

 

 

14.04.

wt

 

 

 

15.04.

śr

 

 

16.04.

czw

 

 

17.04.

pt

 

 

 

18.04.

so

Drzwi Otwarte Szkoły

 

 

19.04.

nd

 

 

17/34

20.04.

pn

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna klas trzecich

 

21.04.

wt

 

 

22.04.

śr

Gala wręczenia nagród w Konkursie „Świętujemy Urodziny Kazimierza Wielkiego”

J. Rościszewska

23.04.

czw

 

 

24.04.

pt

Kaziki

Zakończenie zajęć w klasach trzecich,

Pożegnanie absolwentów

A. Stachowiak

 

J. Kolan, 2d

 

25.04.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

26.04.

nd

 

 

 

18/35

27.04.

pn

Dni Przyrodnika „Czwórki” (27-29.04.)

A. Domańska,

1a, 1b

28.04.

wt

 

 

 

 

29.04.

śr

 

 

 

30.04.

czw

Społeczna kampania informacyjna „Świętujemy Urodziny Kazimierza Wielkiego”

M. Cabaj, 2a

 

 

MAJ 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

18/35

01.05.

pt

Święto Pracy

 

 

 

02.05.

so

 

 

 

03.05.

nd

Święto Konstytucji 3 Maja

 

19/36

04.05.

pn

Egzamin maturalny – język polski PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

05.05.wt

Egzamin maturalny – matematyka PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

06.05.

śr

Egzamin maturalny – język angielski PP

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

07.05.

czw

 

 

08.05.

pt

Wystawienie prognozowanych ocen rocznych

 

 

09.11.

so

 

 

 

10.11.

nd

 

 

20/37

11.05.

pn

IV raport dla rodziców (prognozowane oceny roczne, informacje o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi)

 

 

12.05.

wt

Spotkanie Rady Rodziców

 

 

13.05.

śr

 

 

14.05.

czw

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte

 

15.05.

pt

 

 

 

16.05.

so

 

 

 

17.05.

nd

 

 

21/38

18.05.

pn

 

 

 

 

19.05.

wt

 

 

20.05.

śr

 

 

21.05.

czw

 

 

22.05.

pt

 

 

 

23.05.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

24.05.

nd

 

 

 

22/39

25.05.

pn

 

 

26.05.

wt

 

 

 

 

27.05.

śr

X Bydgoski Survival Miejski

M. Konicz, 1b, 2b

 

 

28.05.

czw

Szkolne Mistrzostwa Bydgoszczy w GO

K. Grabowski

 

29.05.

pt

 

 

 

 

30.05.

so

 

 

 

 

31.05.

nd

 

 

 

 

CZERWIEC 2019/2020

Tydzień

r./r.sz.

Dzień

Wydarzenie

Organizator

23/40

01.06.

pn

Zawieszenie pisemnych form egzekwowania wiadomości z wyjątkiem kartkówek i popraw

 

02.06.

wt

 

 

03.06.

śr

4 LOve „Słoneczko”

J. Rościszewska

04.06.

czw

 

 

05.06.

pt

 

 

 

06.06.

so

Turniej GO

K. Grabowski

 

07.06.

nd

 

 

24/41

08.06.

pn

 

 

09.06.wt

 

 

10.06.

śr

Zakończenie klasyfikacji rocznej

 

11.06.

czw

Boże Ciało

 

12.06.

pt

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

 

13.06.

so

 

 

 

14.06.

nd

 

 

25/42

15.06.

pn

IV Mistrzostwa IV LO w Pływaniu

Kiermasz używanych podręczników (15 – 19.06.)

A. Stosik

B. Nowaczyk

16.06.

wt

Rajd rowerowy

K. Niewiadomska

17.06.

śr

Mistrzostwa IV LO w Piłce Nożnej

G. Mrzygłocki

18.06.

czw

Mistrzostwa IV LO w Piłce Siatkowej Drużyn Mieszanych

 

B. Kołodziejska

19.06.

pt

Mistrzostwa IV LO w Tenisie Stołowym

K. Niewiadomska

 

20.06.

so

 

 

 

21.06.

nd

 

 

26/43

22.06.

pn

Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna

 

23.06.

wt

 

 

24.06.

śr

Piknik szkolny

Rada Pedagogiczna analityczno – sprawozdawcza

A. Stachowiak

25.06.

czw

 

 

26.06.

pt

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

B. Leszczyńska, 1E4

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – E. Niewiadomska, 2c

 

 

 

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates