Propozycje noclegów dla uczestników obchodów powstania szkoły

 

Propozycje noclegów Hotelu Ratuszowym i Hotelu Brda

Współpraca nawiązana

 

?Współpraca nawiązana?

 

Tegoroczne Drzwi Otwarte Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Kazimierza Wielkiego, które odbyły się 31 marca, stały się nie tylko okazją do zainteresowania kandydatów do klas I naszą ofertą edukacyjną, ale także dały możliwość spotkania z absolwentami i nawiązania współpracy z osobami chętnymi do włączenia się w przygotowania do Jubileuszu 60-lecia IV LO. Pozdrawiamy wszystkich, którzy zadeklarowali pomoc. Dzięki pani Ewie Czarnowskiej-Woźniak, ?Express bydgoski?, dziennikarze-absolwenci naszego liceum będą propagować te obchody, których zwieńczenie nastąpi 5 października 2013 r. Zachęcamy do przesyłania swoich wspomnień dotyczących szkoły i nauczycieli na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zostaną one wydane w formie pamiątkowej publikacji. Planujemy również spotkanie z byłymi pracownikami szkoły 18 kwietnia 2012 r. (środa) o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy!

Joanna Zalewska

Konkurs graficzny

 

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 60-lecia IV Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w 2013 r. zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na projekt grafiki na banner, plakat, koszulkę, kubek i brelok, związany z tym wydarzeniem.

 

Jest to konkurs otwarty adresowany do uczniów, nauczycieli, absolwentów i sympatyków Szkoły. Wymogiem jest wykorzystanie obecnego logo Szkoły, do pobrania na stronie internetowej www.4lo.bydgoszcz.pl , oraz kolorów reprezentacyjnych Szkoły ? żółtego i niebieskiego.

 

Podpisane prace (imię, nazwisko, adres, telefon) w wersji papierowej nie mniejszej niż A3 - na wystawę pokonkursową i wersji elektronicznej w formacie jpg o wymiarach 2520x1920 pikseli prosimy składać w sekretariacie do 23 marca 2012 r. z dopiskiem Jubileusz 60-lecia IV LO ? Konkurs graficzny.

 

Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikowanie i wykorzystanie swoich projektów w promowaniu Jubileuszu 60-lecia IV Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego.

 

Wynik konkursu zostanie opublikowany na stronie internetowej do 26 marca a autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę rzeczową :)

 
Organizatorzy

 

Jubileuszu 60-lecia

 

IV Liceum Ogólnokształcącego
im. Kazimierza Wielkiego

Do pobrania: logo szkoły


 

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates