Artykuły

Zintegrowany projekt nauczania matematyki, fizyki i informatyki "Nowe wyzwanie w Edukacji"

Utworzono: środa, 20, listopad 2013 Hanna Tylicka, Danuta Podlaszewska, Maciej Perkowski

 

fot1Od tego roku w klasie Ic będziemy realizowali projekt unijny "Zintegrowany program nauczania matematyki, fizyki oraz informatyki - Nowe wyzwanie w Edukacji". Jego autorami są wykładowcy z WSG. Współpraca między naszą szkołą a WSG odbywa się w ramach tego projektu i jest finansowana z funduszy unijnych.Nasza szkoła, razem z czterema innymi, została wybrana do uczestnictwa w projekcie spośród kilkudziesięciu szkół z całego województwa kujawsko-pomorskiego. W projekcie bierze udział Danuta Podlaszewska, Maciej Perkowski i Hanna Tylicka ? wychowawca klasy.

fot2W ramach współpracy z uczelnią klasa będzie realizowała różne, międzyprzedmiotowe projekty. Lekcje prowadzone będą według autorskich programów nauczania przy użyciu innowacyjnych metod nauczania i aktywizacji oraz za pomocą nowoczesnych technologii edukacyjnych, w tym platformy e-learningowej. Każdy uczeń w klasie otrzymał tablet, który jest wykorzystywany w czasie zajęć z matematyki, fizyki oraz informatyki.

 

 

piwnice

Uczniowie klasy w czasie wycieczki programowej w Obserwatorium w Piwnicach

 

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates