Artykuły

Energy&School 2017

Utworzono: środa, 18, październik 2017 Krzysztof Chabasiński

energisq20171012

 

W czwartek 12 pażdziernika w Ratuszu po raz kolejny odbyło się spotkanie szkół uczestniczących w programie Energy&School. Naszą szkołę w podczas tego wydarzenia reprezentował Krzysztof Chabasiński.

Pracująca w zespole projektu E&S z ramienia Urzędu Miasta Pani Katarzyna Szczublewska przedstawiła założenia i plan pracy na bieżący rok szkolny 2017/2018. Znalazły się w nim m.in. inwestycje dotyczące naszej szkoły: montaż ogniw fotowoltaicznych jak i kampanie promujące oszczędne zarządzanie energią oraz efektywne jej produkowanie. Choć prace montażu nowoczesnych technologii w murach 4 LO dopiero ruszą to już teraz zachęcamy do działań w ramach projektu E&S.

Opiekunowie zespołu E&S w naszej szkole : Krzysztof Chabasiński i Sławomir Wandycz zachęcają wszystkich chętnych do współpracy mającej na celu promocję proekologicznych zachowań wśród uczniów i pracowników naszej szkoły. Będziemy happeningami i akcjami zachęcali do wypracowania takich postaw, by Czwórka była kojarzona w Bydgoszczy jako szkoła przyjazna środowisku. Do udziału w Projekcie zgłosili się już uczniowie z klas : 1A ,1B i 3B.

Wszystkich chętnych do pracy w tym kierunku prosimy o kontakt nauczycielami – opiekunami Projektu.  

 


 

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates