Chcieć to móc!

Utworzono: wtorek, 05, maj 2020 Agata Frątczak

 

Jest nam niezmiernie miło podzielić się ze wszystkimi informacją, że mamy finalistki Olimpiady Projektów Społecznych “Zwolnieni z Teorii”. Tak, tak, to już drugi raz!

Natalia Bortkiewicz, Julia Marczak, Marietta Skórcz pod koniec września 2019 roku podjęły decyzję o wzięciu udziału w Olimpiadzie, z projektem “Uśmiech Natury”. Miesiące przygotowań, opracowywania strategii, planowania kampanii internetowej, pozyskiwania sponsora, wspólnej pracy, momentów świetnych i...takich, kiedy już wszystko wydaje się beznadziejne. Tak wygląda rzeczywistość osób startujących w Zwolnionych z Teorii.

W końcu marzec, ostatni miesiąc realizacji projektu, to był czas, kiedy Natalia, Julia i Marietta miały przeprowadzić warsztaty dla młodzieży, na temat weganizmu, samochodów elektrycznych, sortowania śmieci oraz kosmetyków naturalnych. Niestety, koronawirus pokrzyżował plany, w ostatniej chwili wycofał się sponsor projektu, a bez niego ukończenie projektu jest niemożliwe i wielomiesięczna praca idzie na marne. Jednak dziewczyny, wykazały się umiejętnością zarządzania w kryzysie, której niejeden mógłby pozazdrościć. W ciągu kilku dni, gdzie widmo kryzysu wisiało prawie nad każdą firmą, znalazły nowego sponsora! Warsztaty przeniosły do sieci, projekt zakończyły, spełniły wszystkie wymagania, uzyskały konieczną liczbę punktów i stały się finalistkami Olimpiady Projektów Społecznych “Zwolnieni z Teorii”.

Nagrodą są cenione przez pracodawców na całym świecie, międzynarodowe certyfikaty zarządzania projektami: Project Management Principles oraz Marketing Management Principles, wydawane przez Project Management Institute R.E.P., prestiżową instytucję zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata.

Więcej informacji na temat Olimpiady Projektów Społecznych “Zwolnieni z Teorii”: https://zwolnienizteorii.pl/

 


 

96090986 372273997024872 1127368214427205632 n

 

 

2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates